Slusarz

Obowiązki

  • Ciecie metali
  • Konserwacja i naprawa
  • Szlifowanie i wiercenie
  • Ogolne prace slusarskie
  • Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt oraz porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • Wykstalcenie w zawodzie slusarza
  • Doświadczenie
  • Samodzielna praca
  • Umiejetnosc pracy w zespole
  • Umiejetnosci techniczne
  • Gotowość podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres czasu
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B. własny środek transportu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawke godzinowa 12,50 euro brutto / h + dieta 24 euro netto za kazdy przepracowany dzien
  • Legalna prace na terenie Niemiec
  • Zdobycie doswiadczenia w renomowanej Firmie
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Urlop 24dni w roku
  • Terminowe wyplaty
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę na warunkach niemieckich (w języku polskim)
  • Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Zameldowanie w kasie chorych
  • Pomoc przy zameldowaniu w Urzedzie Miejskim i w Urzedzie Skarbowym
  • Zakwaterowanie płatne ok. 200 euro miesiecznie (od osoby), odliczane z wygrodzenia. Pokoje dwu-osobowe,z pełni wyposażona kuchnią
  • Pracą na dłuższy okres czasu
  • Mozliwosc korzystania z niemieckich swiadczen socjalnych jak np. Kindergeld